O Nas

FUMTRANS
Firma Fumtrans została założona przez Janusza Fuminkowskiego w 1989r. Początkowo zajmowała się jedynie usługami transportowymi jednak od 1996 jesteśmy także jedną z najbardziej liczących się firm świadczących usługi koparkami i koparko-ładowarkami na terenie Bielska-Białej i okolic.

Nasz firma rozwija się wraz z zapotrzebowaniem naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać państwa oczekiwaniom dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Już w 2002r uzyskaliśmy krajową i międzynarodową licencję na przewóz rzeczy.

FUMTRANS jest firmą rodzinną, dzięki czemu jesteśmy w pełni dyspozycyjni wspierając się wzajemnie w celu realizacji państwa zleceń. Szybko reagujemy na pojawiające się na rynku nisze które wypełniamy tak aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany. Jako pierwsi na Podbeskidziu wprowadziliśmy do oferty świadczenie usług minikoparkami oraz kucie młotem hydraulicznym czy przewóz platformami niskopodwoziowymi ciężkich maszyn budowlanych.

Jako firma świadcząca usługi transportowe zajmujemy się przewozem towarów oraz drobnicy: gruzu, kruszyw i ziemi. Dysponujemy taborem składającym się z kilkudziesięciu samochodów ciężarowych o różnej masie. W ofercie znajdują się ciągniki siodłowe wraz z naczepami, samochody skrzyniowe o różnej masie i ładowności, a także wywrotki i naczepy niskopodwoziowe.

Mamy stałe kontrakty ze znaczącymi spedycjami na terenie województwa śląskiego dla których wykonujemy przewozu w zakresie rynku krajowego oraz międzynarodowego. Jesteśmy uznanym partnerem dla konsorcjów wygrywających przetargi na kontrakty na budowę dróg, wodociągów oraz deweloperów. Współpracujemy także z prywatnym inwestorami budującymi lub modernizującymi swoje rodzinne domy. Dla nich burzymy stare zabudowania, niwelujemy nierówności terenu, kopiemy fundamenty oraz przewozimy kruszywa i gruz pozostający po budowie lub rozbiórce.

Jesteśmy przekonani że nasze usługi sprostają Państwa oczekiwaniom zarówno pod względem ceny, jak i jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Janusz Fuminkowski z rodziną